אירועים, מסיבת רווקים, ימי הולדת, חתונה, מסיבות, מתכונים, עיצוב הבית, אינטרנט, קידום אתרים , בניית אתרים, עיצוב אתרים, בילויים, חוק ומשפט

חברת ניקיון – על ניקיון, פוליש וכל השאר

Published in

פעולת ניקיון הבית אינה אהובה על 99% מהאנשים ואם לא די בכך הרי שרובנו מבצעים את המלאכה בצורה "חפיפניקית" למדי. הרי כמה פעמים אנו מוצאים את עצמנו מזיעים שעות על גבי שעות על ניקיון הבית ובסופו של דבר תמיד נשאר איזה כתם שלא ניתן להסרה או פינה שפספסנו לגמרי? רובנו לא יודעים באילו חומרים להשתמש וגם אין לנו את הכלים המתאימים לביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר. כאן בדיוק נכנסת לתמונה חברת ניקיון מקצועית אשר בידה מיטב האמצעים הטכנולוגיים, הידע והמיומנות האנושית על מנת להותיר בסיום העבודה בית נקי למשעי ואף מוגן בפני נזקים מסוימים.

מעגל מתופפים בצפון

Published in

מעגל מתופפים בצפון

תיקון תריסים חשמליים – התמודדויות חדשות

Published in

מערכות חדשניות בבתים שנבנו זה עתה מציעות לדיירים הנכנסים אליהן אורח חיים שלא הכירו עד כה. בשנים האחרונות נכנסות לשוק טכנולוגיות מפתיעות בכל הקשור לתחום של הום סטיילינג, הנדסת אנוש ועיצוב חללים פנימיים. אנו עדים להמצאת הבית החכם, אותו ניתן לתפעל מרחוק או באמצעות קול בלבד. פתיחה או סגירה של תריס כבר אינה כרוכה במאמץ פיזי כלשהוא אלא בקריאה רמה, שריקה או מחיאת כף.

ממ"ד – למען הביטחון, למען השקט הנפשי, למענכם

Published in

לעיתים נדמה כי ניתן, בגדול, לחלק את בני-האדם לשני סוגים עיקריים: אלה שמתמודדים עם משברים ותוצאותיהם כשאלה צצים בחייהם ואלה שנערכים מראש, מצליחים למנוע את חלקם ולמזער את השפעותיהם של אחרים. מבלי לשפוט אף אחד על אופיו ונטיותיו האישיות, במקרה של החלטה על בניית ממ"ד – מרחב מוגן דירתי – לבתים קיימים, אנחנו מאד מקווים בשבילכם שאתם נמנים על הסוג השני.

שעון מטוטלת – מדיוק מרבי לפריט עיצובי

Published in

מדידת זמן מדויקת הייתה מאז ומעולם משאת נפשו של האדם. מאז שחר ההיסטוריה נעשו ניסיונות למדוד את הזמן תוך הסתמכות על האמצעים הטכנולוגיים והידע שהיה קיים אז. שעוני שמש ושעוני חול היו בין האמצעים ששימשו לכך במשך שנים רבות. בשנת 1656 הגיח שעון חדש אל העולם, הידוע בכינויו – שעון מטוטלת.

מתכוני דגים – מגוון של ריחות וטעמים

Published in

אפשר לומר בבטחה כי כמעט כל אחד אוהב מאכלי דגים וישמח לקבל אותם אל צלחתו בכל עת. ישנם זנים רבים כל כך של דגים ודרכי הכנה כה שונות זו מזו, כך שכל אחד יוכל למצוא מתכוני דגים שיתאימו בדיוק לטעמו.

הפופולאריות של מתכוני הדגים במטבח הישראלי קשורה בין השאר לסיבות היסטוריות של כשרות. כיוון שניתן לשלב מתכונים כאלו בארוחות חלביות, הם יכולים בהחלט לספק מענה לצורך במנה שאינה על בסיס צמחי או חלבי. העדות הרבות שמאפיינות את המטבח הישראלי תרמו שפע של מתכוני דגים בשלל טעמים, החל מגפילטע פיש מתוק ועד לדגים חריפים מן המטבח המרוקאי.

השכרת ציוד הגברה לאירועים

Published in

האם אתם עומדים להפיק אירוע כלשהו בזמן הקרוב? בין אם אתם מתכננים חתונה, בר מצווה או כל אירוע משמח אחר, הרי שההנאה יכולה להיות גדולה רק ע"י האווירה המתאימה אשר תלויה בין היתר במוסיקה ובציוד ההגברה. רק בעזרת השכרת ציוד הגברה איכותי תשיגו אירוע גדול מהחיים.

ציוד הגברה איכותי – ואתם עם ראש שקט

שעון קיר - איך שהזמן רץ, ומי מודד כשנהנים?

Published in

"איך שהזמן רץ כשנהנים.." אומר המשפט הידוע שאפשר להתווכח עליו, והתשובה משתנה לפי מצב הרוח. אבל מה שבטוח ולא משתנה זו העובדה שאת הזמן עצמו אפשר למדוד בדיוק רב באמצעות המכשיר המכאני שמלווה את האנושות כ-400 שנים - השעון. שעון קיר היה המכשיר המכאני הראשון שהגדיר לנו איפה אנחנו ממוקמים ביממה.

עדיין צריך שעון קיר?

עוגת גבינה אפויה – מלכת חג השבועות אבל לא רק!

Published in

להצליח לאפות עוגת גבינה זה לא דבר של מה בכך. רשימת הטיפים והפטנטים בעניין זה ארוכה כאורך השנים מאז הומצאה עוגת גבינה אפויה, וזה לא מעט – יותר מאלף שנים, כנראה. יש מי שיכניס לתנור גם קערה עם מים חמים כדי להגביר את הלחות בתא האפייה, יש מי שייתן מכת חום עם תחילת הפעולה ואז יצנן מעט את התנור, יש מי שישאיר עוגת גבינה אפויה בתנור גם לאחר כיבויו, ויש מי שיניח את התבנית המוכנה על מגבת לחה ועוד ועוד. הכול על מנת להתגאות בסופו של תהליך בעוגת הגבינה המושלמת.

מוצרי חלב בתחפושת

שלב תוכן