עיצוב הבית

שמירת הקשר עם המשפחה כחלק מתהליך ההבראה במעון חוסים אילנית


 אין ספק כי כאשר אחד מבני המשפחה חווה פגיעה נפשית, ההתמודדות של המשפחה כולה עם המצב עשויה להיות מאתגרת. לעיתים קרובות, המשפחה הקרובה לאדם הפגוע תתמודד עם תחושות של אשמה, דאגה, משבר או אף בושה. חשוב מאוד להבין כי בכל מקרה, בזמנים כאלה, על המשפחה לעמוד לצד בן המשפחה שנפגע, לסייע לו ולנסות להכיל אותו עד כמה שניתן. שמירה על הקשר המשפחתי בקרב פגועי נפש, לרוב מסייעת להם להחלים באופן מהיר יותר ולהשתלב חזרה בחברה בהדרגה.

חברת ניקיון – על ניקיון, פוליש וכל השאר

Published in

פעולת ניקיון הבית אינה אהובה על 99% מהאנשים ואם לא די בכך הרי שרובנו מבצעים את המלאכה בצורה "חפיפניקית" למדי. הרי כמה פעמים אנו מוצאים את עצמנו מזיעים שעות על גבי שעות על ניקיון הבית ובסופו של דבר תמיד נשאר איזה כתם שלא ניתן להסרה או פינה שפספסנו לגמרי? רובנו לא יודעים באילו חומרים להשתמש וגם אין לנו את הכלים המתאימים לביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר. כאן בדיוק נכנסת לתמונה חברת ניקיון מקצועית אשר בידה מיטב האמצעים הטכנולוגיים, הידע והמיומנות האנושית על מנת להותיר בסיום העבודה בית נקי למשעי ואף מוגן בפני נזקים מסוימים.

תיקון תריסים חשמליים – התמודדויות חדשות

Published in

מערכות חדשניות בבתים שנבנו זה עתה מציעות לדיירים הנכנסים אליהן אורח חיים שלא הכירו עד כה. בשנים האחרונות נכנסות לשוק טכנולוגיות מפתיעות בכל הקשור לתחום של הום סטיילינג, הנדסת אנוש ועיצוב חללים פנימיים. אנו עדים להמצאת הבית החכם, אותו ניתן לתפעל מרחוק או באמצעות קול בלבד. פתיחה או סגירה של תריס כבר אינה כרוכה במאמץ פיזי כלשהוא אלא בקריאה רמה, שריקה או מחיאת כף.

ממ"ד – למען הביטחון, למען השקט הנפשי, למענכם

Published in

לעיתים נדמה כי ניתן, בגדול, לחלק את בני-האדם לשני סוגים עיקריים: אלה שמתמודדים עם משברים ותוצאותיהם כשאלה צצים בחייהם ואלה שנערכים מראש, מצליחים למנוע את חלקם ולמזער את השפעותיהם של אחרים. מבלי לשפוט אף אחד על אופיו ונטיותיו האישיות, במקרה של החלטה על בניית ממ"ד – מרחב מוגן דירתי – לבתים קיימים, אנחנו מאד מקווים בשבילכם שאתם נמנים על הסוג השני.

שעון מטוטלת – מדיוק מרבי לפריט עיצובי

Published in

מדידת זמן מדויקת הייתה מאז ומעולם משאת נפשו של האדם. מאז שחר ההיסטוריה נעשו ניסיונות למדוד את הזמן תוך הסתמכות על האמצעים הטכנולוגיים והידע שהיה קיים אז. שעוני שמש ושעוני חול היו בין האמצעים ששימשו לכך במשך שנים רבות. בשנת 1656 הגיח שעון חדש אל העולם, הידוע בכינויו – שעון מטוטלת.

שעון קיר - איך שהזמן רץ, ומי מודד כשנהנים?

Published in

"איך שהזמן רץ כשנהנים.." אומר המשפט הידוע שאפשר להתווכח עליו, והתשובה משתנה לפי מצב הרוח. אבל מה שבטוח ולא משתנה זו העובדה שאת הזמן עצמו אפשר למדוד בדיוק רב באמצעות המכשיר המכאני שמלווה את האנושות כ-400 שנים - השעון. שעון קיר היה המכשיר המכאני הראשון שהגדיר לנו איפה אנחנו ממוקמים ביממה.

עדיין צריך שעון קיר?

עיצוב חדרי תינוקות - טיפים

Published in

עיצוב חדרי תינוקות עבור תינוק חדש שאמור להצטרף למשפחה יכולה להיות משימה מהנה וכיפית, או משימה מתסכלת ומעייפת – תלוי בכם. עבור הורים צעירים אשר נתקלים במחסום כזה או אחר בעת ניסיון לעיצוב חדרי ילדים, הנה כמה טיפים בסיסיים שיעזרו לכם להתחיל את התהליך –

רהיטים למשרד

Published in

רהיטים למשרד זהו מושג נרחב המכיל בתוכו לא רק את סוגי הרהיטים השונים למשרד, אלא גם עיצוב המעביר את האופי הייחודי של אותו המקום. כן, בדיוק כמו שאנשי עסקים "מאבזרים" את עצמם ברכב מנהלים, שעון יוקרתי, חליפה מהודרת וכו' (המבטאים את הסטאטוס האישי שלהם), כך גם בעלי חברות ומנהלים בארגונים גדולים דואגים לעצב את משרדם בצורה ההולמת את אופיים. היום בישראל אפשר לראות לא מעט משרדים הדומים יותר למוזיאונים לאומנות המקפידים על הפן הארכיטקטוני והיצירתי של המקום, לא פחות מהפן הפונקציונאלי.

רהיטים למשרד – תדמית המשרד

משרביות כפתרון פונקציונאלי לעיצוב הבית

Published in

 
על משרביות, כפתרון פונקציונאלי ואלגנטי בו בזמן לעיצוב הבית

בריכות דגים ונוי

Published in

בריכות דגי נוי הופכים מיום ליום למחזה נפוץ בנופי ארצנו, בתים פרטיים, ומבנים ציבוריים עושים בהם שימוש גדל והולך. אם גם אתם נדלקת על הרעיון של שילוב בריכות דגים או בריכות נוי בחצר הבית שלכם, הכנו לכם מדריך קצר על תחזוקה של בריכות דגי נוי.
שלב תוכן