מתכונים

מתכוני דגים – מגוון של ריחות וטעמים

Published in

אפשר לומר בבטחה כי כמעט כל אחד אוהב מאכלי דגים וישמח לקבל אותם אל צלחתו בכל עת. ישנם זנים רבים כל כך של דגים ודרכי הכנה כה שונות זו מזו, כך שכל אחד יוכל למצוא מתכוני דגים שיתאימו בדיוק לטעמו.

הפופולאריות של מתכוני הדגים במטבח הישראלי קשורה בין השאר לסיבות היסטוריות של כשרות. כיוון שניתן לשלב מתכונים כאלו בארוחות חלביות, הם יכולים בהחלט לספק מענה לצורך במנה שאינה על בסיס צמחי או חלבי. העדות הרבות שמאפיינות את המטבח הישראלי תרמו שפע של מתכוני דגים בשלל טעמים, החל מגפילטע פיש מתוק ועד לדגים חריפים מן המטבח המרוקאי.

עוגת גבינה אפויה – מלכת חג השבועות אבל לא רק!

Published in

להצליח לאפות עוגת גבינה זה לא דבר של מה בכך. רשימת הטיפים והפטנטים בעניין זה ארוכה כאורך השנים מאז הומצאה עוגת גבינה אפויה, וזה לא מעט – יותר מאלף שנים, כנראה. יש מי שיכניס לתנור גם קערה עם מים חמים כדי להגביר את הלחות בתא האפייה, יש מי שייתן מכת חום עם תחילת הפעולה ואז יצנן מעט את התנור, יש מי שישאיר עוגת גבינה אפויה בתנור גם לאחר כיבויו, ויש מי שיניח את התבנית המוכנה על מגבת לחה ועוד ועוד. הכול על מנת להתגאות בסופו של תהליך בעוגת הגבינה המושלמת.

מוצרי חלב בתחפושת

כריכים לילדים

Published in

ישנו נושא אחד המעסיק כל הורה לקראת יציאת ילדיהם אל בתי הספר, והא כמובן, אילו כריכים ניתן יהיה להכין לזאטוטים היום, בכדי שאלו יוכלו לעבור בהצלחה וללא תחושת שובע, את השעות החשובות של היום הלא הן שעות הבוקר. כדאי לזכור, כי כריכים משמימים העם גבינה צהובה או לבנה, לרוב מושלכם על ידי הילדים אל הפח, ולרוב יעדיפו אלו לבזבז את דמי הכיס בכדי להחליף מנת כריכים איכותית ודשנה, במנת מתוקים חסרת ערכים תזונתיים.

אוכל מוכן - היתרונות

Published in

עד לפני מספר שנים עקרת בית שהעיזה לרכוש אוכל מוכן נחשבה לכשלון חרוץ אולם התמורות החדות באורך החיים בחברה המודרנית הובילו לכך שכיום יותר ויותר נשים מעדיפות לטפח קריירה מפוארת ולהשקיע בעצמן על חשבון זמן הבילוי במטבח. ואכן, לרכישה של אוכל מוכן יש לא מעט יתרונות חשובים, על כמה מהם, בכתבה הבאה:

לחם במדינות שונות

Published in

כמעט לכל מדינה בעולם יש את המאפה האהוב שלה. את הלחם שמשמש את אזרחיה מזה דורי דורות. הלחם הוא חלק חשוב בתרבות של כל מדינה ודרך הלחם אפשר ללמוד לא מעט על האופי הקולינארי של התשובים. אתם מוזמנים להצטרף אלינו למסע קולינארי מסביב לעולם.

שלב תוכן