בריאות וכושר

ציפוי חרסינה לשיניים – עבור מי, כיצד וכמה זה עולה?


ישנן מספר אפשרויות לביצוע שינוי של מראה השיניים שלנו, כאשר ציפוי חרסינה לשיניים מהווה כיום את הטיפול המומלץ ביותר. הטיפול מתאים לקשת רחבה ביותר באוכלוסייה ולו מספר יתרונות לא מעטים על פני האלטרנטיבות הקיימות כגון הלבנת שיניים, כתרים, השתלות ושחזורים אחרים. להלן המידע השלם על ציפוי שיניים, עבור מי הוא מיועד, כיצד הוא מבוצע בפועל וכמה זה עולה לנו?

ציפוי שיניים - קהל היעד

חדר כושר בתל-אביב – איך בוחרים?


אחד היתרונות המבורכים במגורים בעיר גדולה כמו תל אביב, היא האפשרות לבחור בין שפע הצעות ואפשרויות בכל תחום עסקי, תרבותי או חברתי בו אתם מעוניינים. אך אליה וקוץ בה, והיתרון יכול להפוך גם לעניין מאוד מבלבל ומתסכל. הדברים אמורים במיוחד כאשר באים לבחור חדר כושר בתל-אביב, שכן המציאות מוכיחה כי יש הרבה מהם בכל רחבי העיר ותוכלו להגיע אליהם בקלות באמצעות האינטרנט, חברים או פרסומים שונים. אז כיצד בכל זאת בוחרים חדר כושר מתאים? כל התשובות בשורות שלפניכם:

כך תבחרו חדר כושר בתל אביב

מורידים את החום לילדים


מאמר אורח של בית מרקחת כנרת בנושא מחלות ילדים.

קוסמטיקה רפואית – המפגש בין רפואה ויופי


עור האדם הוא האיבר הגדול בגוף האדם ולכן בולט לעין כבר במבט ראשון. קוסמטיקה רפואית באה לטפל בליקויים, חוסר הומוגניות, כתמים, מחלות וכמובן – נזקי ההתבגרות והזקנה של העור והיא שונה מהקוסמטיקה הקלאסית ברמת ההכשרה והידע הרפואי של המטפל, החומרים עימם הוא עובד והפיקוח על עבודתו.

בריכה בתל אביב – הדרישות מבריכה טובה


הקיץ עומד בפתח ולא משנה אילו פעילויות אתם מתכננים לחודשים הקרובים – הרחצה בבריכה עולה על כולן ולכל המשפחה! בריכה בתל אביב צריכה לספק לכם הרוחצים שהות נעימה ומהנה שכן בריכה שלא עומדת בשני עקרונות אלה, סופה להינטש. מחפשים בריכת שחייה לבילוי מהנה? כך תדעו כי מדובר בבריכה טובה וברמה גבוהה.

בריכה חיצונית ופנימית
כאשר אתם מחפשים בריכה בתל אביב דאגו לוודא כי במקום בריכה מקורה הפועלת כל השנה וגם בריכה חיצונית לתקופת הקיץ השמשית. מדוע אתם שואלים את עצמכם?

חדר כושר – כל מה שצריך לדעת


כושר גופני הוא דבר חשוב לכל הדעות, אבל אצל רבים מאיתנו נשאר הידע הזה ידע תיאורטי בלבד. ישנם אנשים לא מעטים שמתעצלים מלבצע כל פעולה פיזית, והתוצאות לא מאחרות לבוא. השמנה, ניוון, תחושת עייפות ואפילו נטייה מוגברת למחלות, הם רק חלק קטן מההשלכות של הזנחת ההיבט החשוב הזה בחיים. חדר כושר מאפשר לכל אחד לעשות מאמץ קטן בשביל הבריאות, המראה וההרגשה הטובה. במחיר לא גבוה יכול כל אחד להיכנס למסגרת של פעילות ספורטיבית ולהתחיל להפעיל את השרירים ולשרוף קלוריות.

אכילת דגים ובריאות


התפריט הישראלי עשיר בדגים לעומת מדינות אחרות בעולם ומספק לישראלים רבים מנת דג אחת לפחות בשבוע ובדרך כלל כחלק מארוחת יום השישי, השבת והחגים.
לעומת זאת, אכילת דגים באופן קבוע כחלק מהתפריט השבועי אינה נתפסת כמחייבת עבור רבים אחרים וזאת לעומת אכילת ירקות או אכילת בשר. תפיסה מוטעית זאת הופכת את חלק מצרכני המזון הישראלים לכאלה אשר לא עומדים בהמלצות התזונתיות ועלולים ללקות בבעיות בריאות כאלה ואחרות בעתיד.

מחקרים מראים כי אכילת דגים טומנת בחובה השפעות פיזיולוגיות מיטיבות אשר מובאות עבורכם בדוגמאות שלהלן :

 השפעה על מצב הרוח

סיגריה אלקטרונית - חיסכון כלכלי ורפואי


אחת ההמצאות הבולטות והמעניינות ביותר בתחום העישון בשנים האחרונות היא ללא ספק סיגריה אלקטרונית. הכוונה היא למכשיר דמוי סיגריה העשוי פלסטיק ומכיל תמיסת ניקוטין, המומסת כאשר מנסים לשאוף מן הסיגריה ובכך שולחת אדים של ניקוטין מרגיע לתוך חלל הפה של המעשן. בתוצאה היא השגת אפקט העישון המבוקש כל כך, תוך כדי חשיפה מינימאלית לחומרים מסרטנים, בהשוואה לסיגריה רגילה.

חיסונים


חיסונים שאנחנו מקבלים יכולים להציל אותנו. יש לא מעט מקרים בהם נאלץ לקבל חיסון: ביום הגיוס לצבא, לפני הטיול הגדול לדרום אמריקה, כאשר נפתח אלרגיה מסוימת, נניח לשפעת ועוד ועוד. תהליך קבלת החיסון אף פעם אינו מגיע בתזמון מתאים אבל אין ברירה, לא מומלץ לדחות דברים כאלו. על מנת לא להיות פגיעים לנגיף שיכול תקוף עלינו להיערך בהתאם, וכן - קבלת זריקה זה חלק מהעניין.

חיסונים – איך הכל התחיל

ניתוחים פלסטיים


ניתוחים פלסטיים הם מההליכים הרפואיים הנפוצים ביותר בעולם הרפואה כיום, כאשר בניגוד למרבית ההליכים הרפואיים, במקרה של מרבית הניתוחים הפלסטיים מדובר בניתוחים אופציונאליים בלבד, כאלו שאינם נדרשים מבחינה רפואית, אך המטופלים בוחרים לעבור אותם בכל מקרה משיקולים אסתטיים גרידא.
אך מסתבר כי לא כל הניתוחים הפלסטיים הם למטרות אסתטיות בלבד. בפועל, קיימים ניתוחים פלסטיים רבים אשר נערכים גם למטרות רפואיות, ולא לשם האסתטיקה בלבד.

שאיבת שומן, ניתוחי אף ועוד – דוגמאות לניתוחים פלסטיים למטרות משולבות

שלב תוכן