צרכנות

מתי לעשות הדברת מזיקים?

Published in

הדברת מזיקים בישראל מוסדרת. מדביר חייב לקבל רישיון של המשרד לאיכות הסביבה, לאחר קורס קשה למדי הנמשך מספר חודשים בתל-השומר. במסגרת הקורס לומדים לזהות מזיקים שונים, מהם המאפיינים שלהם, איך ניתן לאתר אותם, ומעל לכול לומדים טכניקות של הדברת מזיקים וטיפול במי שנפגע מחומרי הדברה.
 

טכנאי מזגנים, תיקון מזגנים

Published in

כמכשירים חשמליים אחרים, מזגנים ביתיים דורשים תחזוקה מתמדת ופעולות בסיסיות השומרות על פעולת המזגן למשך תקופה ארוכה. אמנם, ניתן לרכוש כיום מזגנים במחירים נמוכים, אולם מזנגים רבים מאלו המוצעים כיום במחירים אטרקטיביים אינם מתחרים באיכותם באלו הישנים. כמובן, תלוי בסוג המזגן והדגם שלו, החברה המייצרת והמנוע שלו, שכן ישנם מזגנים מדגמים חדשים, העולים באיכותם עשרות מונים על אלו הישנים יותר.
 

RZR 800 S - המדריך המלא

Published in

העוצמה המהדהדת של רכב השטח RZR 800 S כפי שהיא נשמעה במהלך שנת 2009 בעת שהיא הושקה, עדיין כל כך חזקה, עד כדי כל שזה כלל לא מובן כיצד היא נעדרה מחייהם של אינספור חובבי נהיגת השטח. בנוסף, מאז ההשקה ההיא ועד היום, רכב השטח RZR 800 S נחשב לחלק בלתי נפרד מן הנוף של מסלולי נהיגת השטח . מי שבאמת מבין בתחום נהיגת השטח וודאי יסכים איתנו שמדובר ברכב מוצלח ביותר .

RZR 800 S  - רכש שטח אולטימטיבי מאת חברת פולאריס

מדפסות ביתיות – עבר, הווה, עתיד

Published in

מדפסות המאפשרות לנו להדפיס טקסטים או תמונות גרפיות על גבי נייר, שקפים ומוצרים נוספים, הפכו להיות כיום חלק מכל בית מודרני. מעטים זוכרים בוודאי כי רק לפני כמה עשורים, היו המדפסות הביתיות מצרך נדיר, תפסו מקום רב יותר וייצרו רעש מחריש אוזניים במהלך פעולתן. מדפסות הסיכה היו הראשונות וליוו את חובבי המחשב מהלך עשור או שניים, עד שפינו את מקומן לשני סוגי מדפסות שמהווים כיום את הפתרון הנפוץ ביותר בבית ובמשרד: מדפסת הזרקת דיו ומדפסת לייזר.

מדפסת הזרקת דיו

מכונת אספרסו- כל המידע שצריך לדעת

Published in

כאשר הגיעה מכונת האספרסו הראשונה לישראל, מומחי קפה העריכו כי במקרה הטוב, תהיה זו הצלחה זמנית, היסחפות חולפת שבסופה ידחה עם ישראל את מכונת הקפה הביתית. אבל התחזיות לחוד, והאספרסו לחוד. שנים חלפו וההצלחה רק התגברה. יותר דגמים, יותר סוגים, הרבה יותר קפה. אז אם במטבח שלכם עדיין אין מכונת אספרסו חדשה, או שמא חשקה נפשכם להחליף את המכונה הקיימת, השורות הבאות מיועדות עבורכם.

כיצד נבחר מצעים למיטת תינוק?

Published in

התינוק שלנו הוא ללא כל ספק הדבר החשוב ביותר בחיים שלנו, ומשום כך נרצה לתת לו את הטוב ביותר. בעיקר בגילאים מוקדמים, מיטת התינוק היא המקום המרכזי בחייו של הילד, ולכן לא מפתיע שהורים רבים מבקשים לספק לילדיהם היקרים את המצעים הטובים ביותר אותם ניתן להשיג. שפע האפשרויות בתחום המצעים לתינוקות עשוי להקשות על הבחירה ולכן ישנם כמה וכמה שיקולים שכדאי לקחת בחשבון כאשר עומדים לבחור מצעים למיטת תינוק, הן מן הבחינה הבריאותית והן מן הבחינה האסתטית.

כריסטיאן דיור – בית אופנה, מותג אופנתי


לפני 65 שנה בדיוק, בחודש דצמבר שנת 1946, פתח כריסטיאן דיור את בית האופנה שלו, שנקרא על-שמו. חודשיים מאוחר יותר הוא הציג לראשונה קולקציה פרי עמל כפיו,  שהקו העיצובי שאפיין אותה זכה לשם "New Look" – "המראה החדש" - והפך הצלחה גדולה ומותג אופנתי שזוהה עם כוכבות קולנוע וכוכבניות תקופתיות. בסוף שנות הארבעים הפך דיור את הרשת לבינלאומית כשפתח סניף ראשון מחוץ לצרפת. הוא לא הסתפק בעיצוב בגדי עילית בלבד, אלא הרחיב את תחומי העיסוק של הרשת לייצור בשמים ואביזרי אופנה יוקרתיים.

מכונות קפה – כי קפה זה כבר לא מותרות

Published in

שוק מכונות הקפה בישראל הוא שוק שנמצא במגמת התפתחות מתמדת. הישראלי הממוצע כבר עבר מזמן את שלב "התורכי הקטן", ואין כאן משום ביקורת על הקפה הרגיל. העובדה הפשוטה היא שצרכן הקפה הישראלי נעשה מתוחכם יותר עם השנים, ומעדיף את הקפה שלו בכל מקום ממכונה איכותית ומשובחת.

סוגים של מכונות קפה:

פלאפונים והדרך בה הם שינו את חיינו


לפני כמעט עשרים שנים, הוצג לעולם פריט טכנולוגי חדש ומעניין, אשר בזמנו אף אחד לא תיאר לעצמו איזו השפעה צפויה להיות לו על החיים של כולנו – הפלאפון.
כיום, קשה למצוא אדם אחד בוגר בעולם המערבי כולו שאין לו פלאפון. פלאפונים הפכו להיות לא רק חלק אינטגראלי ובלתי נפרד משגרת החיים שלנו, אלא גם כלי שרבים מאיתנו לא ממש יודעים איך להסתדר בלעדיו.
אז איך זה בדיוק קרה? איך בתקופה קצרה יחסית של פחות מעשרים שנים הפלאפונים הצליחו להיכנס לחיים של כל אחד ואחת מאיתנו, ולפתח אצלנו תלות חזקה בהם?

פלאפונים ככלי מרכזי בהתנהלות היומיומית

מעבר דירה לא מתוכנן


לעיתים, החיים מזמנים לנו הפתעות ומוליכים אותנו בדרך לא סלולה... ברוב המקרים ההפתעות הללו מובילות למעבר דירה לא מתוכנן שעשוי לשנות בצורה משמעותית את הדרך שבה התרגלנו לחיות. באילו מקרים נאלץ לעבור דירה בניגוד לרצוננו? על כך, בכתבה הבאה:

מעבר דירה בגלל שינוי במקום העבודה

שלב תוכן