אירועים

מעגל מתופפים בצפון

Published in

מעגל מתופפים בצפון

השכרת ציוד הגברה לאירועים

Published in

האם אתם עומדים להפיק אירוע כלשהו בזמן הקרוב? בין אם אתם מתכננים חתונה, בר מצווה או כל אירוע משמח אחר, הרי שההנאה יכולה להיות גדולה רק ע"י האווירה המתאימה אשר תלויה בין היתר במוסיקה ובציוד ההגברה. רק בעזרת השכרת ציוד הגברה איכותי תשיגו אירוע גדול מהחיים.

ציוד הגברה איכותי – ואתם עם ראש שקט

אירועים בצפון באווירה כפרית


אירועים חגיגיים הם חלק בלתי נפרד משגרת חיינו. חתונות, ימי הולדת, בר מצוות ואפילו אירועים עסקיים שונים – כל אחד מאיתנו הוזמן לפחות לאירוע כזה או אחר במהלך השנים האחרונות. מדי כמה שנים גם נופלת בחלקנו הזכות להיות בצד השני של האירוע – להיות המארגנים והעורכים של האירוע, על מנת לציין מאורע משמח כזה או אחר.
אחד הצעדים הראשונים בתכנון כל אירוע הוא ההחלטה היכן לערוך אותו, כאשר מבחר גני האירועים ואולמי השמחות בארץ הוא עצום ומגוון. אזור הצפון הוא אזור אטרקטיבי במיוחד לאירועים חגיגיים כאלו, שכן אירועים בצפון נערכים באווירה קסומה ושונה מהאווירה השוררת בכל אזור אחר במדינה.

תחפושות לפורים

Published in

לשמחה הגדולה של חג פורים  מתלווה בכל שנה התלבטות הרת גורל- למה אפשר להתחפש? יש לנו כמה וכמה עצות שיעזרו לכם לבחור לילדים תחפושות לפורים בהתאם לאופי שלהם.

מסיבת רווקים בלתי נשכחת


הרגעים האחרונים של הרווקות הם גם המתוקים ביותר, במידה ומסיבת הרווקים נערכת על פי כל כללי הטקס... בשנים האחרונות חווה התחום של מסיבות רווקים פריחה מדהימה ובדיוק כמו בענף החתונות, כולם רוצים לעשות את זה הכי גדול והכי מושקע שרק אפשר.
איך חוגגים מסיבת רווקים כזו? יש לנו כמה הצעות שיוכלו לעזור לכם לעשות את זה "ביג טיים".
 

ימי הולדת בגליל


עד פני מספר שנים הייתה זו תופעה נדירה אולם כיום אין זה נדיר למצוא קבוצות חברים גדולות של אנשים מבוגרים, חלקם עם ילדים יוצאים לאזור הגליל על מנת לחגוג ימי הולדת.
תוכלו למצוא שם לא מעט בני ארבעים או אפילו חמישים שיוצאים בחברת בן או בת הזוג וכמה מהחברים הטובים שליוו אותם לאורך כל הדרך לחגוג יום הולדת בגליל.

שלב תוכן