האינטרנט הוא מרחב בו אנשים חולקים מידע ותוכן זה עם זה. ברוח זו הקמנו את האתר הכולל מגוון  מאמרים ומדריכים  בשלל נושאים. גולשים המעוניינים לחלוק מידע ולשתף במאמרים ייחודיים פרי עטם מוזמנים ליצור עימנו קשר. קריאת מאמרים מהנה!

לוקרים לשימוש ביתי ומוסדי


 כשאנחנו שומעים את המילה "לוקרים" רובנו מדמיינים סדרות בית ספר נשכחות, בעיקר אמריקאיות, שם לכל תלמיד יש את הלוקר שלו, בתוכו לפעמים מודבקות תמונות ותלויים קישוטים, ותמיד מאופסנים ספרי הלימוד ושאר חפצים אישיים. אבל לוקרים לא נמצאים רק בטלוויזיה, הם מאוד נפוצים ומאוד יעילים, כמעט לכל מוסד ואפילו לבתים פרטיים.

שמירת הקשר עם המשפחה כחלק מתהליך ההבראה במעון חוסים אילנית


 אין ספק כי כאשר אחד מבני המשפחה חווה פגיעה נפשית, ההתמודדות של המשפחה כולה עם המצב עשויה להיות מאתגרת. לעיתים קרובות, המשפחה הקרובה לאדם הפגוע תתמודד עם תחושות של אשמה, דאגה, משבר או אף בושה. חשוב מאוד להבין כי בכל מקרה, בזמנים כאלה, על המשפחה לעמוד לצד בן המשפחה שנפגע, לסייע לו ולנסות להכיל אותו עד כמה שניתן. שמירה על הקשר המשפחתי בקרב פגועי נפש, לרוב מסייעת להם להחלים באופן מהיר יותר ולהשתלב חזרה בחברה בהדרגה.

וורלד ונצ'רס – כי גם לכם מגיעה חופשה של האלפיון העליון

Published in

גם לכם מגיעה חופשה של האלפיון העליון !

בכל פעם שאתם פותחים את הטלוויזיה או גולשים לכם בפייסבוק אתם שוב נתקלים בתמונות חלומיות של מקומות אקזוטיים והלב שלכם פשוט מתכווץ.

מה לעשות שהמשכורת החודשית שלכם נעלמת עוד בשבוע הראשון ואין שום סיכוי שתצליחו לחסוך מעבר לחופשה הסטנדרטית?

ומה אם נגלה לכם שיש דרך לצאת בכל זאת לחופשות מדהימות ולא לשחוק את העו"ש שלכם עד למקסימום?

ניהול איכות – עיקרי התהליך


 

מכירת זהב ישן- המדריך למוכרים

Published in

כמעט כל אחד מאתנו הינו הבעלים הגאה של "זהב ישן" כאשר הכוונה בביטוי זה הוא פשוט התייחסות לחפצים שונים מזהב שאין לנו עוד צורך בהם. מכירת זהב ישן מתבססת על העובדה כי מחירי הזהב רק הולכים ועולים עם השנים כך שבמידה ויש בידכם זהב, תוכלו לעשות ממנו לא מעט כסף.להלן מדריך מקוצר שיעזור לכם לקראת המכירה.
מכירת זהב ישן - מה ניתן למכור?

ציפוי חרסינה לשיניים – עבור מי, כיצד וכמה זה עולה?


ישנן מספר אפשרויות לביצוע שינוי של מראה השיניים שלנו, כאשר ציפוי חרסינה לשיניים מהווה כיום את הטיפול המומלץ ביותר. הטיפול מתאים לקשת רחבה ביותר באוכלוסייה ולו מספר יתרונות לא מעטים על פני האלטרנטיבות הקיימות כגון הלבנת שיניים, כתרים, השתלות ושחזורים אחרים. להלן המידע השלם על ציפוי שיניים, עבור מי הוא מיועד, כיצד הוא מבוצע בפועל וכמה זה עולה לנו?

ציפוי שיניים - קהל היעד

כחומר ביד המעצב – רזי העיצוב התעשייתי


האם יוצא לכם לחשוב לעיתים, מי או מה מסתתר מאחורי עיצוב בקבוק הבושם שלכם , קופסת האיפור, הכסא המשרדי הנוח עליו אתם מתיישבים בכל בוקר, ואפילו, המכשיר החכם ממנו אתם קוראים את המאמר הזה? רובנו לא עוצרים במחשבה על כך ונהנים בכל יום ממוצרים ותוצרים מובנים מאליהם, לכאורה.
חשבו על כך, כאשר אנו בוחרים לרכוש מוצר המיועד לספק צורך מסוים, אחד הפרמטרים הראשוניים עליהם אנו שמים דגש הוא על מבנה המוצר ונוחות השימוש בו, ולעיתים, במידה ומדובר בגאדג'ט נוחות האחיזה והנשיאה שלו.

חברת ניקיון – על ניקיון, פוליש וכל השאר

Published in

פעולת ניקיון הבית אינה אהובה על 99% מהאנשים ואם לא די בכך הרי שרובנו מבצעים את המלאכה בצורה "חפיפניקית" למדי. הרי כמה פעמים אנו מוצאים את עצמנו מזיעים שעות על גבי שעות על ניקיון הבית ובסופו של דבר תמיד נשאר איזה כתם שלא ניתן להסרה או פינה שפספסנו לגמרי? רובנו לא יודעים באילו חומרים להשתמש וגם אין לנו את הכלים המתאימים לביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר. כאן בדיוק נכנסת לתמונה חברת ניקיון מקצועית אשר בידה מיטב האמצעים הטכנולוגיים, הידע והמיומנות האנושית על מנת להותיר בסיום העבודה בית נקי למשעי ואף מוגן בפני נזקים מסוימים.

מעגל מתופפים בצפון

Published in

מעגל מתופפים בצפון

תיקון תריסים חשמליים – התמודדויות חדשות

Published in

מערכות חדשניות בבתים שנבנו זה עתה מציעות לדיירים הנכנסים אליהן אורח חיים שלא הכירו עד כה. בשנים האחרונות נכנסות לשוק טכנולוגיות מפתיעות בכל הקשור לתחום של הום סטיילינג, הנדסת אנוש ועיצוב חללים פנימיים. אנו עדים להמצאת הבית החכם, אותו ניתן לתפעל מרחוק או באמצעות קול בלבד. פתיחה או סגירה של תריס כבר אינה כרוכה במאמץ פיזי כלשהוא אלא בקריאה רמה, שריקה או מחיאת כף.

שלב תוכן