רהיטים למשרד

Published in

רהיטים למשרד זהו מושג נרחב המכיל בתוכו לא רק את סוגי הרהיטים השונים למשרד, אלא גם עיצוב המעביר את האופי הייחודי של אותו המקום. כן, בדיוק כמו שאנשי עסקים "מאבזרים" את עצמם ברכב מנהלים, שעון יוקרתי, חליפה מהודרת וכו' (המבטאים את הסטאטוס האישי שלהם), כך גם בעלי חברות ומנהלים בארגונים גדולים דואגים לעצב את משרדם בצורה ההולמת את אופיים. היום בישראל אפשר לראות לא מעט משרדים הדומים יותר למוזיאונים לאומנות המקפידים על הפן הארכיטקטוני והיצירתי של המקום, לא פחות מהפן הפונקציונאלי.

רהיטים למשרד – תדמית המשרד

רהיטים למשרד, עצם היותם רהיטים המיועדים למקומות העבודה שלנו, בין אם מדובר בארגון גדול ובין אם זה רק משרד ביתי, חייבים להתאים לאופי העסקים והלקוחות הספציפיים שלו. מה זה אומר? שבעידן בו השוק גדוש בחברות רהיטים, במעצבים מוכשרים ובמתחרים לא מעטים, הכלל הראשון בעסקים הוא הבידול.

כן, היום מוכרחים להיות שונים וייחודיים בכדי לבלוט ולהצליח בזירה העסקית, ובשביל זה מתחילים קודם כל מהמשרד. מה שחשוב זה לדאוג לשדר את התדמית הנכונה: משרדי עורכי דין חייבים להיות מהודרים ויוקרתיים ואילו משרדי קליניקה לטיפולים אלטרנטיביים חייבים להיות מזמינים ונעימים.

רהיטים למשרד – נוחות העובדים

בנוסף לפתרונות הנפלאים שהם מציעים לפן התדמיתי,  רהיטים למשרד צריכים לספק גם את מירב הנוחות לעובדים. הרי בסופו של דבר העובדים הם אלה האנשים שישפיעו על פרודוקטיביות העסק ורצון הלקוחות לחזור אליכם בפעם השנייה והשלישית.

מה גם, עובדים שיהיה להם נוח במהלך העבודה ותהיה להם תחושה כי הבוס מתחשב בהם באמת, ישקיעו הרבה יותר מאמצים ויחסכו לא מעט כסף הכרוך בתחלופת העובדים הגבוהה והדרכתם. היום קיים מבחר רב של רהיטים איכותיים ונוחים ואפשר אפילו לרכוש ריהוט ארגונומי שתוכנן בשיתוף עם פיזיאוטרפיסטים ומומחים לבריאות הגב.

רהיטים למשרד – פונקציונאליות

הפן הפונקציונאלי של ריהוט משרדי הוא לא פחות חשוב משאר הפתרונות שהוא מספק לבתי העסק השונים. הכוונה היא לריהוט "חכם" החוסך מהעובדים זמן עבודה יקר ומעניק למעסיקים אפשרויות להתייעלות.

כך למשל, אפשר לדאוג כי שולחן המזכירה יהיה שולחן פינתי מתכוונן לצד עמדה מיוחדת ונפרדת למחשב ולטלפון, זאת במטרה לאפשר לה ניידות ולחסוך ממנה זמן בתפעול בין הדפסות, תיוקים מוענה לטלפונים. למעשה, ריהוט משרדי פונקציונאלי חייב להתאים למטרה הספציפית שרוצים ממנו, מה שאומר ששולחן המזכירה לא יכול להיות סתם שולחן אוכל בעל ארבעה רגליים, אלא חייב להתאים לצורך הספציפי של אותו המשרד ואותה המזכירה.