כך תבחרו עורך דין גירושין המתאים לטפל בתיקכם

Published in

יש שאומרים כי אלוהים ברא את האדם "זוגות זוגות" על מנת להקל מעליו את הנטל הכלכלי של החיים לבדו ולרווחת הילדים. כעת, כאשר אתם עומדים להיפרד, עולות על הפרק מספר התנגשויות לא פשוטות בין הרצון להיות הוגן עם הצד השני ובין דאגה לעצמכם, לילדים ולשקט הכלכלי שלכם. לכן, מרגע ההחלטה על התחלת תהליכי הגירושין, עליכם למצוא לעצמכם עורך דין גירושין אשר ייצג אתכם בכבוד אל מול עורך הדין של הצד השני. עו"ד גירושין פועל עבורכם בדיסקרטיות גמורה ובמקצוענות כך שתקבלו את מה שמגיע לכם ע"פ חוק ואולי אף בעזרתו תוכלו ליישב את ההדורים ולהגיע לקו השווה מבלי להגיע לתביעות ולייצוג בבית המשפט לענייני גירושין.

"אני מכיר עורך דין, חבר טוב של אח שלי"
בשום פנים ואופן אין לבחור עורך דין גירושין בצורה זו מאחר ולא כל עורך דין הינו בעל ההתמחות והניסיון הפרקטי בעבודה עם תיקי גירושין בדיוק כפי שלא כל רופא הינו אורטופד. מעבר לכך, הזמן שייקח לעורך דין אשר לא בקיא בתחום ללמוד אודות התקינה בנושא רגיש ומסובך כמו הגירושין יהיה ארוך מדי ויביא לתוצאה שאינה מקצועית.

אז איך לבחור?
הקדישו יום שלם על מנת להיפגש עם מספר עורכי דין לענייני גירושין ובכל פגישה הקפידו לשאול את השאלות הבאות :
•    ניסיון – הקפידו להתקשר עם עורך דין גירושין בעל ניסיון אשר בקיא ברזי החוקים והתקנות לענייני הגירושין. מנגד, עורך דין מבוגר מדי עלול להפגין חוסר אסרטיביות.
•    אסטרטגיה – ישנם עורכי דין לענייני גירושין אשר מתמחים בהגעה להסדר המונע הגעה לבית משפט וישנם כאלה אשר האסטרטגיה שלהם לוחמנית למדי. בחרו עורך דין גירושין אשר האסטרטגיה המועדפת עליו בניהול תיקי גירושין תואמת את השקפת עולמכם והמצב הקיים.
•    עלות – כחלק בלתי נפרד מהיכולות הכלכליות שלכם. חשוב להבין כי עורך דין טוב יכול לעיתים רבות להיות יקר מאחרים אך התועלת הרבה שתפיקו מההיעזרות בו עולה פי אלף מונים מעלותו. לכן, השאירו את שאלת המחיר לסוף השיחה והקנו לגורם זה את השיקול האחרון בבחירת עורך דין גירושין אשר מתאים לטפל בתיקכם.