עגלות תינוק מוצי – כל היתרונות

Published in

על כמה מהיתרונות המשמעותיים ביותר של עגלות תינוק מוצי, בכתבה הבאה:

כבר מזה כמה עשרות שנים שעגלות תינוק מוצי הן סמל הסטאטוס האולטימאטיבי עבור הורים צעירים. העגלות האיכותיות מורכבות מחומרים חזקים וקלים מה שהופך את ההתנהלות היום יומית עמן לקלה ונוחה בהרבה. מעבר לתכונות הפונקציונאליות החשובות של עגלות תינוק מוצי, יש להן עוד יתרון בולט לעין – הן פשוט יפות. עיצובן שובה הלב גורם גם לאנשים שמעולם לא הביעו התעניינות בעגלות תינוק להסתכל עליהן ולהתרשם מיופין. את העגלות האיכותיות תוכלו למצוא במחר גדול של גוונים ודגמים כאשר לכל אחד מהדגמים המיוחדים יתרונות משלו. על כמה מהיתרונות המשמעותיים ביותר של עגלות תינוק מוצי, בכתבה הבאה:

עגלות תינוק מוצי גבוהות מהממוצע
כל אם שניסתה להאכיל את התינוק, לתת לו לשתות או אפילו סתם לסדר לו את השמיכה מעול עגלה נמוכה תוכל להעיד על כך שזה פשוט קשה מדיי לעשות את זה בעמידה. מטעמי יציבות (אבל לא רק) רוב דגמי עגלות התינוק הם נמוכים למדיי מה שגורם לכך שמי שרוצה לטפל בתינוק בעמידה כאשר התינוק שוכב בעגלה נאלץ להתכופף ולאמץ את הגב. עגלות תינוק מוצי הן עגלות יציבות מאוד מטבען ולכן מתכנני העגלה יכלו "להרשות לעצמם" להגביה את העגלה כך של תצטרכו להתכופף ו"לשבור את הגב" בכל פעם שהתינוק צריך משהו.

מוצי - שירות לקוחות מושלם
עגלות תינוק מוצי אינן זולות, מדובר במרצדס (או ברולס רוייס, לשיקולכן...) של עגלות הילדים והמחיר הוא בהתאם, אולם תמורת המחיר שתשלמו תקבלו מוצר מעולה עם "אבא ואמא" השירות לעגלות הוא כזה שנועד להשאיר את הלקוחות עם אפס תלונות. כל תקלה מטופלת במהירות שיא, כולל עגלה חלופית שמגיעה עד הבית, שירות הלקוחות קשוב לצרכנים והתחושה הכללית שתקבלו בכל פעם שתפנו ליבואנית עגלות תינוק מוצי היא שמישהו שם מעריך מאוד את העובדה שבחרתם לתת לתינוק שלכם את הטוב ביותר.

שפע של אזורי אחסון
כל מי שיצא לו לצאת מהבית עם תינוק קטן יודע שכל קפיצה לפארק \ ג'מבורי \ סופר דומה מאוד ליציאה למסע... כמות הציוד שחובה לקחת היא ענקית ולא תמיד קל לסחוב את הכל על הגב. מסתבר שמישהו מהמתכננים של עגלות מוצי עשה שיעורי בית ותכנן עגלה שיכולה לשאת את התינוק ואת כל הציוד שחיוני לו בכל יציאה מהבית...