משקפי שמש


 

משקפי שמש הם לא רק אביזר בריאות אלא גם אביזר אופנה חשוב - למד עוד על משקפי שמקצת על ההיבטים האופנתיים של משקפי שמש בכתבה הבאהש

אם עד לפני מספר שנים משקפי שמש היו בעיקר משקפים שמטרתן להגן על העיניים מפני השמש הרי שכיום זהו רק תפקידם המשני, אם בכלל. למעשה, כיום משקפי שמש הם פריט אופנתי לכל דבר ועניין כאשר במקרים רבים הענושא הבריאותי נדחק לשוליים ואילו מיצובן האופנתי של המשקפיים תופס את מרכז הבמה.
כיום משקפי שמש אופנתיות הן הפריט החשוב ביותר בהופעה כאשר מעצבי אופנה, סטייליסטים וכל מי שהתחום קרוב לליבו רואים בהם את משלים ההופעה הראשון במעלה, הרבה לפני חגורה, תכשיטים ואפילו שעון היד.
איך תוכלו לבחור משקפי שמש שיתאימו לכם וכיצד יוכלו משקפי השמש שלכם להתכתב עם התדמית שלכם ועם סגנון הלבוש האישי שלכם – כל התשובות בכתבה הבאה:
משקפי שמש המואמים סגנון לבוש קלאסי ואלגנטי
אם (משום מה) אתם נוהגים לצאת מהבית עם מכנסים שחורות ואלגנטיות, חולצה לבנה מגוהצת בקפידה, ג'קט תואם ועניבה בגוונים סולידים אסור לכם לעשות שום טעות בכל הקשור למשקפי השמש שלכם – אתם חייבים לבחור בדגם קלאסי שישתלב עם ההופעה שלכם ולא יוציא אתכם באור מעט מגוחך. תשאירו את משקפי השמש המעוצבות לילדים, על מנת שמשקפי השמש שלכם ישתלבו היטב עם הופעתכם ועם התדמית שאתם מבקשים לשדר עליכם לבחור במשקפים שחורות לגמרי בעיצוב סולידי שאינו מכסה יותר משישית מהפנים. רוב המעצבים החשובים הוציאו לאחרונה דגמים מיוחדים שמתאימים לאילו שסגנון הלבוש שלהם יותר מחוייט וכל שתצטרכו לעשות זה לבחור את הדגם שיטיב עמכם.
להשלים את ההופעה: שעון של רולקס או ברייטלינג, חגורה דקה מעור שחור עם אבזם מוכסף או מוזהב, תיק מסמכים מעור בעיצוב שמרני.

משקפי שמש המותאמים לסגנון לבוש אופנתי ומוקפד
אם אתם לא מתביישים לעלעל מפעם לפעם במגזין אופנה וחלק גדול מפירוט האשראי שלכם מכיל שמות של חנויותבגדים נחשבות כנראה שאתם כבר יודעים באילו משקפים לבחור אבל לטובת המתקשים יש לנו כמה עצות. משקפי שמש בעיצוב ה"טייסים" הותיק יראה נפלא עם מכנסי ג'ינס איכותיים, נעל עור בחום או בשחור וחולצה חד גוונית מפשתן או כותנה סרוקה. משקפי מעצבים עם עדשות בהירות יחסית וידיות בגוון ברונזה יראו נפלא עם חולצות צבעוניות מכופתרות
להשלים את ההופעה: שעון של דיזל או פוסייל, חגורה חומה ועבה מעור.