מסיבת רווקים בלתי נשכחת


הרגעים האחרונים של הרווקות הם גם המתוקים ביותר, במידה ומסיבת הרווקים נערכת על פי כל כללי הטקס... בשנים האחרונות חווה התחום של מסיבות רווקים פריחה מדהימה ובדיוק כמו בענף החתונות, כולם רוצים לעשות את זה הכי גדול והכי מושקע שרק אפשר.
איך חוגגים מסיבת רווקים כזו? יש לנו כמה הצעות שיוכלו לעזור לכם לעשות את זה "ביג טיים".
 

מסיבת רווקים בוילה בצפון
בעזרת חיפוש זריז ברשת האינטרנט תוכלו להעלות בחכתכם כמה וכמה וילות מפוארות (כן, עם בריכה, אפשר בלי?) שמותאמות למסיבות רווקים סוערות במיוחד. ארגון מסיבת רווקים בסגנון היא דיי פשוטה ובכל המקרה, ההנאה מובטחת – כל מה שצריך לעשות זה לשכור את הווילה ללילה אחד, להביא כמות מסחרית של אלכוהול (אל דאגה, במה שיישאר תוכלו להשתמש באירוע החתונה עצמו) ולדאוג ל"תוכנית אומנותית" כזו או אחרת... (רק תדאגו שהכלה לא תשמע עליה).
 
מסיבת רווקים בחו"ל
לא שהאופציה הראשונה לא מספיק מהנה, אבל בייננו, אם עברתם כבר את גיל שלושים סביר להניח שפעם בחודש או חודשים אתם נקראים למסיבת רווקים בסגנון...מסיבת רווקים בחו"ל היא אמנם קצת יותר יקרה אבל היא אינטימית בהרבה וזאת בגלל שרק החברים הכי הכי טובים משתתפים בה. חוויות סוף השבוע האחרון של הרווקות יישארו נצורות לנצח בלב החוגגים כך שהחתן המיועד יוכל להרשות לעצמו קצת יותר מ "לפ-דאנס". חבילות "מסיבות רווקים" מסוג זה עולות בדרך כלל קצת יותר מאלף שקלים לאדם אבל אם החתן הוא חבר טוב שלכם מדובר באחת החופשות הכי טובות שתוכלו לפרגן לעצמכם.
 
מסיבת רווקים אקסטרים
מסיבת רווקים כוללת ברוב המקרים הרבה מאוד אלכוהול, צחוקים ואווירה טובה אבל אם זה לא מספיק לכם תמיד אפשר להוסיף "פעילות אקסטרים" כזו או אחרת לתוכנית. לא מעט חברות מסחריות כבר זיהו את הפוטנציאל וכיום הן מציעות תוכניות מובנות למסיבות רווקים. בין הרעיונות שאפשר למצוא אנחנו אהבנו במיוחד את האופציה לחגוג מסיבת רווקים במתחם פיינטבול גדול עם החברים הכי טובים או טיול ג'יפים שמתחיל בצהרי היום וכולל חניית לילה בלב המדבר, עם בשרים, אלכוהול מוזיקה טובה ועוד...