כריכים לילדים

Published in

ישנו נושא אחד המעסיק כל הורה לקראת יציאת ילדיהם אל בתי הספר, והא כמובן, אילו כריכים ניתן יהיה להכין לזאטוטים היום, בכדי שאלו יוכלו לעבור בהצלחה וללא תחושת שובע, את השעות החשובות של היום הלא הן שעות הבוקר. כדאי לזכור, כי כריכים משמימים העם גבינה צהובה או לבנה, לרוב מושלכם על ידי הילדים אל הפח, ולרוב יעדיפו אלו לבזבז את דמי הכיס בכדי להחליף מנת כריכים איכותית ודשנה, במנת מתוקים חסרת ערכים תזונתיים.
אם כן, אילו כריכים נוכל להכין לילדינו, בכדי שאלו לא ימצאו במהרה את דרכם אל הפח הכיתתי? האם מותר לשלב גם כריכים מתוקים בתפריט השבועי? לפניכם מספר רעיונות של כריכים מעניינים, אותם תוכלו להכין בקלות ובמהירות, בדרך אל ילד שבע, ומרוכז בשעת הלימוד.
כריכים מלוחים
ובכן, ראש הקטגוריה של כריכים המיועדים לילדים, הוא ללא ספק כריכים מלוחים. כאן האפשרויות הן רבות, וכללות שימוש במיטב המזונות הבריאים והמזינים. תחילה, יהיה עליכם לבחון עם הילדים, אילו מצרכים ניתן יהיה לשלב באותם כריכים, בכדי להימנע מהכנת כריכים אשר יזרקו קרוב לוודאי, אם וכאשר נרכיב בהם ירק או ממרח, אותו הילד אינו אוהב, בלשון המעטה.
לאחר סינון המרכיבים המיותרים, נוכל לגשת אל המלאכה, והכל בא בחשבון. ביצים, טונה, ירקות למיניהם, סלטים מוכנים וסלטים ביתיים, סוגים שונים של נקניק, חביתות, דגים משומרים וחמוצים, כל אלו מרכיבים מעולים של כריכים מלוחים, והם ללא ספק יעניקו לילדכם את תחושת השובע הנדרשת. חשוב מאוד להרכיב כריכים מעניינים ככל שניתן, שכן כריכים משעממים למראה, משעממים בטעמם, וסביר להניח שלא יזכו לראות את קיבתם של הילדים הרעבים.
כריכים מתוקים
על פי רוב, בתי הספר המודרניים אינם ממליצים על הכנה של כריכים מתוקים לילדים, ומסיבות בריאותיות. ואכן, הגזמה בהכנת כריכים מתוקים לילדים אינה תורמת ובוודאי מזיקה, לבריאות השן ולבריאות הכללית, ואף פוגעת בריכוז. עם זאת, אם ילדיכם מתעקשים על כריכים מתוקים וזו היא הדרך היחידה שלכם לגרום להם לאכול, וותרו על השוקולדים, והתפשרו על ריבות מרכיבים טבעיים, ממרחי