ימי הולדת בגליל


עד פני מספר שנים הייתה זו תופעה נדירה אולם כיום אין זה נדיר למצוא קבוצות חברים גדולות של אנשים מבוגרים, חלקם עם ילדים יוצאים לאזור הגליל על מנת לחגוג ימי הולדת.
תוכלו למצוא שם לא מעט בני ארבעים או אפילו חמישים שיוצאים בחברת בן או בת הזוג וכמה מהחברים הטובים שליוו אותם לאורך כל הדרך לחגוג יום הולדת בגליל.
בעלי צימרים, מסעדות גורמה ומפעילי אטרקציות מספרים שאם עד לפני כמה שנים חגיגות יום הולדת "מושקעות" היו מתרחשות אחת לכמה חודשים הרי שכיום כמעט בכל שבוע מגיעות לאתרי האירוח קבוצות גדולות של חוגגים.
ניסינו לאבחן ולבדוק מה אוהבים הישראלים לעשות בחגיגות ימי ההולדת שלהם, התשובה המלאה, בכתבה הבאה:
 
מתחם צימרים שלם
אבי, בעל מתחם של שישה צימרים באחד מהמושבים הפסטורלים שבאזור הגליל המערבי מספר שהחגיגות החלו בטפטוף "עד לפני חמש או שש שנים רק פעם בחצי שנה ההיתי מקבל טלפון, לפחות חודשים מראש, מאנשים שרוצים להשכיר את כל המתחם לסוף שבוע" הוא נזכר, "כיום, כמעט כל חודש מגיעים אלינו אנשים שהחליטו לחגוג ימי הולדת בנוף של הצפון".
מיותר לציין שבעלי הצימרים אוהבים מאוד את קבוצות ימי ההולדת – "הם לוקחים את כל המתחם, סוגרים זמן ארוך מראש, מה שמאפשר לנו להתארגן ובאופן כללי, מאוד מרוצים מהשירות ומהמקום".
אבי, ובעלי צימרים אחרים כבר גילו מזמן את ההזדמנות העסקית " שקבוצות ימי הולדת מגיעות אנחנו עושים הכל על מנת שהן יהיו מרוצות, גם אם זה אומר להוציא כמה מאות שקלים על אלכוהול איכותי וכיבוד קל" הסיבה היא פשוטה – אחרי שאחד מהחברה הרים את הרף שאר החברים מרגישים מחוייבים לערוך את יום ההולדת (העגול) שלהם בהפקה קטנה לא פחות.
אבי מספר שיש קבוצות שכבר הגיעו אליו פעמים ואפילו שלוש פעמים.
 
הזמנת שף
ההי לייט של מסיבת יום ההולדת בצימר היא כמובן ארוחת הערב.
לא מעט חוגגים החליטו להזמין שף פרטי שיגיע בשעות אחר הצהרים עם צוותו הנאמן למתחם הצימרים ויגיש לאורחים ארוחת ערב "גורמה" מבלי שיצטרכו לעזוב את המתחם.
באופן כזה, כל הנוכחים בחגיגת יום ההולדת יכולים לשתות אלכוהול והשמחה רבה