טרקטורונים למכירה

Published in

בשנים האחרונות קשה להתעלם מתופעת הטרקטורונים בכבישי ושבילי ישראל ולא ניתן להתכחש לעובדה שמכלי עבודה במשקים חקלאיים הפכו הטרקטורונים לרכבי שטח המתאימים לשלל פתרונות נוספים כמו ספורט מוטורי וטיולי טרקטורונים. כן, הטרקטורונים הם לא רק כלי מסע עוצמתי ושימושי בשטח לא בנוי, אלא המתאים גם לטיולי משפחות עם הילדים, לטיולים רומנטיים ולימי כיף בארגונים.

הביקוש לטרקטורונים ניכר היטב גם בתחום האירועים, בעוד שהם מהווים את אחת האטרקציות המבוקשות בכל סוגי החגיגות: בר מצווה, חתונה, מסיבת רווקים או סתם יום הולדת. זו הסיבה כי גם רשת האינטרנט מציעה היום מבחר רב של אתרים ועסקים המציעים טרקטורונים למכירה לקהל הרחב וישנן הרבה חברות המתמחות בהפקת אירועים המציעות שלל פעילויות מרתקות הקשורות לטרקטורונים.

טרקטורונים למכירה – חדשים
האפשרות הראשונה למצוא טרקטורונים למכירה היא לפנות לסוכנות של טרקטורונים המציעה למכירה מגוון רב של טרקטורונים חדשים. זו גם האפשרות האידיאלית לקבלת רכב בטיחותי ובמצב מכני אופטימאלי, אם כי היא תעלה לכם לא מעט כסף.

בין הדגמים הפופולאריים היום בשוק: פולריס RZR, ארקטיק קאק או קאן אם וגם הם נחלקים לסוגים שונים, בהתאם למטרת השימוש שלהם: טרקטורונים למכירה המיועדים לספורט מוטורי, טרקטורונים למכירה המיועדים לעבודה בשטח וטרקטורונים למכירה המיועדים לטיולים.

טרקטורונים למכירה – יד שנייה
היתרון ברכישת טרקטורון יד שנייה הוא כמובן מחיר הרכב, שמין הסתם יהיה הרבה יותר נמוך ממחירו של רכב חדש. עם זאת, לאפשרות זו קיימים חסרונות כמו בטיחות ואיכות, אך גם זה לא מכשול רציני אם לוקחים את הטרקטורון לבדיקה במוסך ובודקים היטב את מצבו המכאני.

לעיתים אפשר לקנות טרקטורון במצב מכאני מעולה, ממש כמו חדש, ולשלם עליו סכום יחסית לא גבוה. כך או כך, את הטרקטורון תמיד כדאי לרכוש מאדם או מקום מוכר, או לפחות כזה שקיבלתם עליו המלצות.

טרקטורונים למכירה – יבוא אישי
בעקבות חקיקה חדשה של הממשלה המאפשרת היום לכל אזרח במדינה לייבא לעצמו כל סוג של כלי רכב מחו"ל, חובבי טרקטורונים רבים גילו באפשרות זו פוטנציאל רב. הרי בדומה למכוניות משפחתית שבעת היבוא האישי יכולות לחסוך לנהג כמה עשרות אלפי שקלים, גם טרקטורונים המיובאים באמצעות יבוא אישי יכולים להיות פתרון חסכוני לרוכשים.
עם זאת, חשוב לזכור כי על מנת לייבוא כלי רכב חייבים לדאוג למספר אישורים כמו אישור מתן שירות ממוסך מומחה המתמחה בתיקון רכבים מסוג זה ומחזיק במלאי של חלקי חילוף מתאימים ואחריות בינלאומית מטעם היצרן.