בית מרקחת הומאופטי לעומת בית מרקחת רגיל


בתי מרקחת הומאופטיים אינם דמות חדשה בעולם נותני השירות הרפואיים ולמעשה חלקם מהווים אף בתי מרקחת קונבנציונאליים לכל עניין ודבר רק כוללים בנוסף גם חטיבה הומאופטית. ולמרות זאת עדיין רבים מאיתנו אינם מצליחים להבין מהו ההבדל המהותי בין בית מרקחת הומאופטי לבין בית המרקחת הרגיל שכולנו מכירים.

מהו תכשיר הומאופטי?
ראשית כל יש להבין מהם בעצם התכשירים ההומאופטים. מדובר במוצרים המכילים חומרים טבעיים בלבד בעלי תכונות ספציפיות אשר נמהלו במים ונועדו לחזק את יכולת הגוף להתגבר על מחלתו, ללא תופעות לוואי. לעומת תרופות במרשם, התכשירים ההומאופטיים הינם טבעיים לחלוטין, בטוחים לשימוש ואינם דורשים מרשם כלשהו. משמעות הדבר היא כי בית מרקחת הומאופטי אינו מתעסק בבירוקרטיות מעצבנות ואינו מגביל את כמויות הרכישה.

התאמה אישית של תכשירים

ההבדל התהומי בין בית מרקחת הפועל ע"פ החוקים המחמירים למכירת תרופות במרשם לבין בית מרקחת הומאופטי עומד לטובתכם, בכל מה שקשור לנוחות והתאמה אישית של הטיפול. בהגיעכם לבית מרקחת "רגיל", הדבר שיעניין את הרוקח יותר מכל הוא המרשם שלכם. בבית מרקחת הומאופטי, עומד לרשותכם צוות שלכם של מומחים מעולם ההומיאופטיה, חלקם רוקחים, אשר יכולים לברר ולאבחן את מצבכם ולרקוח עבורכם את התכשיר ההומאופטי המתאים לכם במקום.

נוחות הטיפול

מבית מרקחת רגיל ניתן להזמין תרופות עד הבית אך הדבר טומן בחובו עמידה בחוקים ותקנות נוקשים במיוחד כגון מסירת המרשם המקורי בבית המרקחת. בית מרקחת הומאופטי אף הוא חייב לעמוד בכל הסטנדרטים לבתי תרופות שקבע משרד הבריאות אך במקרה זה, תוכלו לפקסס או לשלוח בדואר את המרשם שכתב עבורכם ההומאופט ולקבל אותו מוכן עד הבית, היכן שלא תהיו. באופן זה אתם יכולים סמוכים ובטוחים כי קיבלתם בדיוק מה שאתם זקוקים לו ובנוסף להזמין כל דבר אחר שנמצא בבית המרקחת כגון מוצרי הגיינה, מוצרים דנטאליים, תרופות ללא מרשם ומוצרים משלימים אחרים.

ובנוסף, בית מרקחת הומאופטי הינו על פי רוב פחות עמוס מבית מרקחת רגיל כך שניתן להסתייע בשירותיו, להתייעץ ולבקש בקשות מיוחדות בצורה נעימה ונוחה יותר.